استاد فاتح روشن

درباره فردیت – پادکست‌های علمی و مهارت محور

فردیت، یک منبع علمی و پژوهشی صوتی یا پادکست محور است که برای مدیران، متخصصین، کارآفرینان، کارمندان و تمام افرادی که جویای کسب علم و مهارت در زمینه‌های مختلفی از جمله مذاکره، فروش، توسعه فردی، کسب و کار، موفقیت و… هستند. فردیت فعالیت خود را از سال 1401 با مدیریت و ارائه استاد فاتح روشن آغاز کرد و تحقیقات و پژوهش‌های ایشان به همراه متخصصین و دانشمندان علوم مختلف، در قالب پادکست‌های صوتی، محتوای پژوهشی و ویدیو خدمت هموطنان عزیز به زبان فارسی ارائه می‌گردد. فردیت حاصل سالها مطالعه کتب پژوهشی، مقالات علمی، تحقیقات و تجربیات شخصی استاد فاتح روشن و پژوهشگران همکار ایشان است. 

در وب اپلیکیشن فردیت، می‌توانید به پادکست هایی درباره علوم پایه، علوم مذاکره، ارتباطات، پژوهش های جدید و موضوعات دیگر گوش دهید. از مباحث تخصصی و عمومی گرفته تا علوم اجتماعی و فلسفه، همه این موضوعات در سایت ما پوشش داده می‌شوند. ما با همکاری با متخصصان معتبر و دانشمندان برجسته، پادکست هایی را ارائه می دهیم که به شما امکان می دهند به روز رسانی دانش خود را در زمینه های مختلف انجام دهید.

علاوه بر پادکست های علمی، سایت ما نیز به پادکست های مهارت محور اختصاص دارد. شما می توانید به پادکست هایی درباره مهارت های کسب و کار، مهارت های رهبری، مهارت های ارتباطی و سایر مهارت های عملی گوش دهید. این پادکست ها به شما کمک می کنند تا مهارت های خود را تقویت کرده و در حرفه و زندگی خود پیشرفت کنید.

مزیت اصلی سایت پادکست های علمی و مهارت محور فردیت، تنوع و گستردگی موضوعات است. شما می توانید بر اساس علاقه‌ها و نیازهای خود در زمینه های مختلف پادکست‌ها را انتخاب کنید. پادکست‌های ما با بررسی تحقیقات جدید و به روز و با استفاده از روش های آموزشی متنوع، به شما امکان می‌دهند تا بهترین دانش را در زمینه های مورد علاقه خود کسب کنید.

استاد فاتح روشن

آشنایی با فاتح روشن

دکتر فاتح روشن از سال 1382 وارد شرکت مهندسی ایرانی مدیریت پروژه‌های نیروگاهی ایران مپنا شد و  فعالیت خود را در این گروه از سمت کارشناسی شروع و تا مدیر پروژه و قائم مقام مالی پروژه تا سرپرستی، معاونت و مدیریت پروژه های نفتی و پالایشگاهی ادامه داد. فاتح روشن در همین حین، کارشناسی ارشد رفتار سازمانی و دانشجوی دکترا رفتار سازمانی را دریافت کرد.

فعالیت آموزشی و تدریس ایشان از سال 1385/1386 از همان شرکت مپنا آغاز شد و تا به الان ایشان با بیش از 60 برند معتبر ایرانی از جمله رامک، شرکت رنو، بانک دی، فاتح صنعت و… فعالیت مشاوره‌ای و آموزشی در زمینه‌های مشاوره سازمانی، تیم سازی و آموزش به کارمندان در زمینه‌های مذاکره، ارائه و فروش و همچنین توسعه فردی و هوش هیجانی دارد.